Національна школа суддів України

26 лютого - 2 березня 2018 р. Форми провадження за новою редакцією Кодексу адміністративного судочинства України

26 лютого – 2 березня 2018 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів.

Вітальними словами захід відкрила директор регіонального відділення Оксана Польна, яка зосередила увагу на внесених у законодавство змінах, коротко розповіла про теми, які слухачі розглянуть під час підготовки, та побажала плідної роботи.

Для проведення підготовки викладачами запрошено суддів Олександар Сасевича, Андрія Жука, Роксолану Качур, Олександра Коморного, Олега Кравціва, Оксану Клименко, Зіновія Гавдика, Ростислава Москаля, Ганну Шендрікову, психолога Ольгу Уралову, історика Степана Білостоцького та експерта з комунікацій Ольгу Давид.

У ході підготовки помічники суддів зосередять увагу на питаннях щодо форм провадження за новою редакцією Кодексу адміністративного судочинства України та розглянуть основні засади антикорупційного законодавства. Окрім того, слухачі удосконалять знання з українського ділового мовлення, ознайомляться з історичними аспектами юриспруденції, засвоять правила побудови комунікаційних мостів між судом і громадськістю, навчаться розвивати в собі стресостійкість і дбати про психологічне здоров’я.