Національна школа суддів України

25 лютого 2020 р. Конфлікт як важливий фактор розвитку колективу суду

25 лютого 2020 року в місті Львові Національна школа суддів України провела семінар для працівників апаратів судів на тему: “Вплив конфліктних ситуацій на ефектвність роботи колективу суду”.

Вітаючи слухачів, очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна зазначила, що дуже важливо є розуміти, що таке конфлікт та як поводитися в конфлiктних чи стресових ситуацiях. Непорозуміння, різні точки зору на одні й ті ж речі є неодмінною складовою нашого життя, так само, як і вплив таких ситуацій на нас. Кожен конфлікт несе в собі не лише негативну складову, але й дає можливість отримати корисні життєві уроки та стати мудрішими. Варто пам’ятати, що поведінка та внутрішня атмосфера в колективі так чи інакше впливає на авторитет суду та судової системи.

Головний психолог Центру “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва підкреслила, що “тема конфлікту” стосується кожної людини незалежно від роду та виду діяльності, і вона із задоволенням поділиться своїми знаннями із цієї теми. Для проведення семінару також запрошено спеціаліста по соціальній роботі Центру “Жіночі перспективи” Олену Кальбус.

Семінар розпочато зі знайомства учасників та висловлення ними своїх очікувань від навчання.

Вивчення таких питань, як емоційний фон конфлікту, мовні прийоми та “золоті” правила і практичні моделі безконфліктної комунікації буде мати практичну користь для усіх працівників апаратів судів у конструктивному управлінні конфліктами.