Національна школа суддів України

24 лютого 2020 р. Судова охорона – безпека та ввічливість

24 лютого 2020 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України спільно з Консультативною місією Європейського Союзу проведено семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Семінар відкрила очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка  зазначила, що питання безпеки судів завжди було актуальним і шлях до його практичної реалізації був доволі тривалим. Сьогодні судові установи мають можливість розраховувати на свою безпечність.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області Володимир Семенина зауважив, що Служба судової охорони є частиною системи правосуддя, а кожен працівник – її обличчям.

Радник,  тренер з питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс  підкреслив, що створення та забезпечення функціонування Служби судової охорони в Україні є прогресом для системи правосуддя держави.

Семінар провели заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, експерт з комунікацій у системі правосуддя, член Національної спілки журналістів Ольга Давид і головний  психолог Центру “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва.

Під час семінару було вивчено  питання щодо

загальної характеристики судової системи України;

професійної етики в державній службі;

комунікації з громадськістю та представниками ЗМІ;

основних аспектів фізичної доступності людей з інвалідністю до суду;

запобігання та вирішення конфліктних ситуацій.