Національна школа суддів України

24 жовтня 2018р. Господарський процесуальний кодекс: нові тенденції та особливості застосування

24 жовтня 2018 року в місті Рівному Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для працівників апаратів господарських судів на тему: “Господарський процесуальний кодекс: нові тенденції та особливості застосування”.

Відкриваючи семінар, заступник голови Північно-західного апеляційного господарського суду Олег Тимошенко подякував Національній школі суддів України та, зокрема, Львівському регіональному відділенню за плідну співпрацю і сприяння проведенню актуальних семінарів для суддів та працівників апаратів судів Рівненщини. Керівник апарату Північно-західного апеляційного господарського суду Наталія Турович подякувала слухачам за зацікавленість темою семінару та побажала плідної роботи. Директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна підкреслила ефективність судової реформи в частині здійснення правосуддя відповідно до нового процесуального кодексу і побажала слухачам бути активними під час заходу.

Для проведення семінару запрошено суддю Західного апеляційного господарського суду Світлану Бойко, суддю господарського суду Івано-Франківської області Олену Малєєву та суддю господарського суду Львівської області, кандидата юридичних наук Петра Манюка.

Учасники висловили свої очікування від участі в семінарі, що допомогло викладачам визначити пріоритетні питання та режим роботи, максимально комфортний для якісного засвоєння інформації.

Для закріплення теоретичного матеріалу, поданого у формі інтерактивних лекцій, слухачів залучили до презентації навчальних справ, завдання щодо яких були сформульовані викладачами. Працівники апаратів судів готували процесуальні документи. Кожне з виконаних завдань ставилось на обговорення, під час якого слухачі ділилися власними міркуваннями з приводу тієї чи іншої ситуації та отримували зворотний зв’язок від тренерів.

Здебільшого, взаємодія викладачів та слухачів була побудована на практичних елементах – виконанні вправ, обговоренні, дискусії, демонстрації чи представленні виконаних завдань. Наприкінці семінару працівники апаратів судів поділилися враженнями від участі та подякували викладачам за змістовну, цікаву та корисну інформацію.