Національна школа суддів України

24 червня 2020 р. Комунікативні та психологічні навички через Skype

24 червня 2020 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу та Службою судової охорони провела другий онлайн семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Перше враження, яке відчувають відвідувачі суду напряму залежить від професійних компетенцій співробітників Служби судової охорони. Тому важливо, щоб ті, хто зустрічає відвідувачів у приміщеннях судів, окрім професійних знань, володіли ще й комунікативними та психологічними навичками з тим, аби на належному рівні виконувати свої завдання та функції.

Онлайн заняття на семінарі розпочали директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, начальник Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області Едуард Кольцов і радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс. 

Національна школа суддів України  здійснює підготовку співробітників Служби судової охорони, оскільки Служба є державним органом у системі правосуддя, – зазначив проректор Володимир Мазурок у своїй презентації на початку семінару.

Спікерками на семінарі були експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич, заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, експертка з комунікацій в системі правосуддя, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид та головна психологиня Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана  Бєляєва.

Учасники й учасниці разом з допомогою викладачок вивчили питання загальної характеристики судової системи України; професійної етики співробітників Служби судової охорони;  запобігання та вирішення конфліктних і стресових ситуацій і правила комунікації із громадськістю та засобами масової інформації.