Національна школа суддів України

20 грудня 2017 р. Внутрішня та зовнішня комунікація в суді

20 грудня 2017 року в місті Івано-Франківську Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для прес-секретарів судів Івано-Франківської області на тему: “Комунікативні інструменти в роботі судів”.

Вітальними словами захід відкрили головний спеціаліст Львівського регіонального відділення Христина Хміль та координатор із питань комунікацій українсько-канадського проекту “Підтримка судової реформи в Україні” Дмитро Шинкарук, які подякували працівникам апаратів судів за участь у семінарі та побажали плідної роботи. Головний спеціаліст прес-служби органів суддівського самоврядування, бізнес-тренер, автор тренінгів із комунікації Ольга Какауліна розповіла про мету та завдання семінару і висловила сподівання на активну спільну роботу зі слухачами. Головний спеціаліст відділу науково-методичного забезпечення діяльності суддів загальної юрисдикції та бібліотечно-видавничої діяльності Національної школи суддів України Ольга Кузьміна нагадала учасникам про важливість побудови комунікаційного мосту між судовою владою та суспільством.

Під час семінару слухачі розглянули питання щодо ефективної комунікації, налагодження контакту і розподілу повноважень прес-служби, а також ознайомились з інструментами комунікації.

Прес-секретарі працювали в підгрупах, використовуючи техніки встановлення контакту і визначення цільових аудиторій, та вчилися складати комунікаційний план і моделювати в ролях проведення брифінгу.

Після завершення семінару кожному слухачу, який брав участь у заході, було вручено Сертифікат Національної школи суддів України.