Національна школа суддів України

10 жовтня 2017р. Особиста, професійна та організаційна етика працівників апаратів судів

10 жовтня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для працівників апаратів судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей на тему: “Особиста, професійна та організаційна етика працівників апаратів судів”.

Директор регіонального відділення Оксана Польна відкрила захід та представила викладачів – суддю Апеляційного суду Львівської області Наталію Курій, заступника начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марію Коник та психолога, магістра філософії Ольгу Уралову.

Етика, зокрема, державного службовця, працівника судової влади – це фундамент авторитету суду. Етика працівників судів надиктована не лише законодавством, але й правилами і нормами поведінки та уособленням справедливого, рівного, достойного ставлення до кожного. Праця та наполегливість кожного працівника складають враження про суд, яке переймає оточення та суспільство. Виконуючи посадові обов’язки, кожен повинен пам’ятати про те, який внесок у ставлення до судової влади він вносить.

У ході семінару учасники обговорять засади етики поведінки державного службовця як невід’ємної складової суспільної довіри, під час виконання практичних завдань розв’яжуть моральні дилеми у правосудді. Психолог розповість працівникам апаратів судів про взаємозв’язок організації роботи і психологічного здоров’я та набуття стресостійкості. Слухачі виконають практичні завдання, поділяться їх результатами та обговорять найбільш актуальні ситуації професійної діяльності.