Національна школа суддів України

3–4 жовтня 2017р. Медійний простір – необхідна складова виявлення інформаційних запитів громадськості

3–4 жовтня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить  семінар  для спеціалістів із забезпечення  зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) місцевих та апеляційних судів на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”. 

У семінарі беруть участь 29 спеціалістів із забезпечення  зв’язків зі ЗМІ місцевих та апеляційних судів  Волинської, Закарпатської, Івано–Франківської, Львівської  та Рівненської областей.

Вітальними словами захід відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка  розповіла про ідею та мету проведення семінару.

Для проведення семінару запрошено суддю Львівського окружного адміністративного суду, кандидата юридичних наук, члена Ради суддів України Олександра Сасевича, суддю-спікера Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, кандидата юридичних наук Тамаза Деметрадзе, прес-секретаря господарського суду Львівської області, доцента кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету ім. І.Франка, кандидата наук із соціальної комунікації Наталію Шайду, фахівця-експерта з комунікацій у системі правосуддя, члена Національної спілки журналістів Ольгу Давид та психолога, психотерапевта, волонтера Кризової психологічної служби
м. Львова, голову наглядової ради благодійного фонду психологічного реабілітаційного центру “Цвіт нації”,  магістра філософії Ольгу Уралову.

У ході семінару учасники обговорять питання підвищення авторитету судової влади в українському суспільстві, правила висвітлення судами діяльності судів та суддів у соціальних мережах та організацію медіа-супроводу діяльності суду.

Також учасники семінару розглянуть міжнародно-правові стандарти відкритості правосуддя,  вивчать порядок організації і проведення прес-конференцій, брифінгів та стандарти інформаційної діяльності в мережі Інтернет, навчаться моніторити/вивчати медійний простір та формувати  медіа-карту, удосконалять навички написання прес-релізу і прес-анонсу та отримають рекомендації щодо налагодження співпраці зі ЗМІ.

         Окрему частину заходу буде спрямовано на вивчення типів кризових ситуацій та управління ними, формування навичок упевненої поведінки та ефективної комунікації у конфліктних ситуаціях та  управління інформацією в таких ситуаціях.

         З метою підвищення якості навчання та засвоєння презентованого матеріалу для слухачів було виготовлено методичний матеріал, змістовне наповнення якого складають матеріали, що будуть прикладними та корисними для спеціалістів із забезпечення  зв’язків зі ЗМІ.