Національна школа суддів України

6 жовтня 2017р. Доктрини сучасного конституціоналізму

6 жовтня 2017 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів проводить семінар для суддів місцевих судів загальної юрисдикції.

Вітала суддів вступним словом – директор регіонального відділення Оксана Польна.

Проведуть семінар спільно з Львівським регіональним відділенням – суддя Львівського окружного адміністративного суду Володимир Кравчук, директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Марія Магунь, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, кандидат філологічних наук Богдан Тихолоз, науковий співробітник Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, кандидат філологічних наук Марта Волошанська та молодший науковий співробітник Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Соломія Децик, головний зберігач фондів Олеся Ванчура.

Локаціями для проведення заходу обрано – Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові та Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка.

Місця проведення невипадкові, а швидше – акцентуватимуть увагу на основних моментах, які повинні розкрити тема семінару та дискусії, проведені з цього приводу в рамках заходу. Ключовим є посилання на значущість історії для майбутнього держави, суспільства та судової влади, зокрема.

Слухачі почують з уст істориків про діяння двох визначних постатей української історії Михайла Грушевського та Івана Франка і обговорять наслідки їх політичних та творчих кроків, які значною мірою вплинули на хід історичних подій.

Такий семінар повинен привернути увагу до проблематики державотворення і становлення тих державницьких систем, що закладаються в основу здорового суспільства.

Львівське регіональне відділення щиро дякує усім, хто долучився до організації та проведення заходу.

Національна школа суддів України  надалі торує шлях ідейності та важливості зміцнення авторитету судової влади України в очах її суспільства та міжнародної спільноти.