Національна школа суддів України

19 квітня 2018 р. Антикризовий менеджмент або робота з інформаційними викликами

19 квітня 2018 року в місті Ужгороді Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні проведено семінар для суддів-спікерів місцевих та апеляційних судів Закарпатської області.

Вітальними словами семінар відкрив радник зі стратегічних комунікацій Консультативної місії Європейського Союзу (Естонія) Тійт Матсулевич, який визначив пріоритети та основні завдання ініціативи вдосконалення інформаційних зв’язків судів України із громадськістю та подякував розробникам курсу за доцільність, доступність та наповненість навчального матеріалу.

 Викладачі курсу – суддя Львівського окружного адміністративного суду Олександр Сасевич та представник прес-служби Ради суддів України (органів суддівського самоврядування) Ольга Какауліна розпочали захід із загального огляду програми та визначення мети роботи.

У ході семінару учасники опрацювали завдання, ознайомилися з особливостями співпраці з відділом комунікацій та прес-секретарем. Судді отримали відповіді на запитання “Чому судам необхідно взаємодіяти з медіа?” та визначили принципи налагодження плідної співпраці зі ЗМІ, розглянули інструменти комунікацій та методи розробки повідомлень.

Судді попрактикували інтерв’ю на камеру, виконали самостійні практичні завдання, проаналізували результати напрацювань та проаналізували недоліки.

Наприкінці семінару учасники взяли участь у дискусії щодо висвітлення резонансних судових справ та отримали поради експертів із питання налагодження внутрішньої комунікації в суді.