Національна школа суддів України

18 травня 2020 р. Онлайн акумулювання знань, умінь і навичок

18 травня 2020 року Національна школа суддів України спільно з Консультативною місією Європейського Союзу провела онлайн семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Семінар відкрила директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка підкреслила, що Національна школа суддів України з метою ефективного проведення підготовки співробітників Служби судової охорони плідно співпрацює з Консультативною місією Європейського Союзу.

Проректор Володимир Мазурок у своїй презентації розповів учасницям і учасникам семінару про те, як Національна школа суддів України організовує підготовку співробітників Служби судової охорони в період карантину та активно використовує для цього сучасні інформаційні технології.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області Володимир Семенина зазначив, що співробітники Служби мають підвищувати свої рівні матеріально–технічного забезпечення, фізичної підготовки та професійного розвитку.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс зазначив, що Служба судової охорони охоплює багато аспектів у своїй діяльності, тому її співробітники мають акумулювати знання в багатьох сферах людської діяльності.

Викладачами семінару були також експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич, заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва та експертка з комунікацій у системі правосуддя, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид.

У процесі онлайн заняття слухачки та слухачі мали змогу вивчити загальну характеристику судової системи України, професійну етику співробітників Служби судової охорони, запобігання та вирішення конфліктних і стресових ситуацій і правила комунікації із громадськістю та засобами масової інформації.

Дистанційне заняття всі бажаючі співробітники та співробітниці Служби судової охорони відвідати тут.