Національна школа суддів України

18 квітня 2019 р. Освіта помічників суддів стає якіснішою завдяки опрацюванню модельних справ

18 квітня 2019 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для помічників суддів місцевих загальних судів на тему: “Цивільний процесуальний кодекс України: нові тенденції та особливості застосування”.

Захід відкрила в. о. директора Львівського регіонального відділення  Галина Манюк, яка підкреслила значення запропонованої до уваги аудиторії теми у світлі реформування, зокрема і судочинства, та представила викладачів – суддю Львівського апеляційного суду у відставці Тетяну Гірник, суддю Буського районного суду Львівської області Ганну Шендрікову, суддю Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Тараса Котормуса.

Учасники розглянули новели цивільного процесу, докази і доказування в цивільному процесі, подискутували щодо участі сторін у справі та проаналізували стадії підготовки процесуальних документів.

Важливою частиною роботи семінару була презентація навчальної справи,  виконання завдань слухачами, презентація результатів  та їх обговорення.

Не зважаючи на те, що Цивільний процесуальний кодекс України впроваджено в роботу, виникає низка певних запитань. Львівське регіональне відділення вкотре є саме тим дискусійним майданчиком, де учасники спільно з фаховими суддями знайшли для себе відповіді на актуальні запитання, отримали нові навички для вирішення тих, чи інших завдань та в ході дискусій обмінялися досвідом роботи.

На завершення слухачі поділилися враженнями та висловили свої побажання щодо наступних заходів.