Національна школа суддів України

18–22 березня 2019 р. Відповідальність працівників апаратів судів

18–22 березня 2019 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів.

Підготовку відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка побажала помічникам суддів плідної роботи та бути активними, оскільки це стимулює та дає хороший результат у процесі дослідження тих чи інших питань, а також коротко ознайомила з програмою заходу.

Викладачами для проведення підготовки запрошено суддів  Надію Ільчишин, Тетяну Шинкар, Руслана Шавеля, Роксолану Качур, Олександра Сасевича, Наталію Сидор, Оксану Клименко, Олега Кравціва, Олександра Коморного, Ростислава Кузана, Ольгу Бородійчук, Ганну Шендрікову, заступника начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марію Коник, головного психолога Центру “Жіночі перспективи” Світлану Бєляєву, начальника відділу організаційного забезпечення розгляду адміністративних справ та архіву Львівського окружного адміністративного суду Оксану Котовську, фахівця-експерта з комунікацій в системі правосуддя, члена Національної спілки журналістів Ольгу Давид, доцента кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидата юридичних наук Степана Білостоцького.

У ході підготовки слухачі обговорять питання матеріального та процесуального законодавства, проаналізують підстави дисциплінарної та матеріальної відповідальності працівників апаратів судів та особливості провадження у справах, пов’язаних із виборчим процесом у державі. Також працівники апаратів судів виконають практичні вправи щодо подолання напруги та підвищення професійної стресостійкості, подискутують на тему етики, а саме дотримання правил поведінки в суді та поза межами суду, навчаться комунікувати з представниками громадськості та журналістами. Наприкінці заходу слухачі прослухають про захист незалежності судової влади в контексті історії.