Національна школа суддів України

18-19 квітня 2018 р. Новели доказування за новою редакцією Кодексу адміністративного судочинства України

18–19 квітня 2018 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів окружних адміністративних судів на тему: Реалізація права на ефективний захист        у світлі змін до процесуального законодавства.

Відкриваючи семінар, директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна наголосила на необхідності аналізу змін до процесуального законодавства та правильному їх застосуванні в судовій практиці. Голова господарського суду Львівської області Михайло Юркевич звернув увагу на актуальність теми заходу та побажав учасникам активної роботи. 

Семінар проведуть суддя Вищого адміністративного суду України Любов Гончар,  суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Сергій Уханенко, суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Андрій Жук та суддя Волинського окружного адміністративного суду Віктор Валюх.

Програмою семінару передбачено вивчення питань щодо перегляду засад адміністративного судочинства, розширення способів судового захисту та засобів доказування в адміністративному судочинстві, розгляд строків вчинення процесуальних дій, заходів  процесуального примусу, форм проваджень, уніфікація процесуальних документів. Також судді обговорять питання впровадження “електронного суду” та проаналізують ефективність засобів правового захисту у світлі статті 13 Європейської конвенції з прав людини.

Учасники семінару виконають практичні завдання, подискутують щодо застосування конкретних норм матеріального та процесуального права, виконають практичні завдання та поділяться професійним досвідом.