Національна школа суддів України

16 листопада 2018 р. Злагоджена взаємодія суддів-наставників і кандидатів на посади суддів

16 листопада 2018 року ректор Микола Оніщук, проректор Наталія Шукліна та директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна за сприяння заступника голови Львівського апеляційного суду Василя Ревера провели зустріч із головами місцевих загальних судів, в яких проходять стажування кандидати на посаду судді. 

На зустрічі були присутні голови Галицького районного суду Ірина Волоско, голова Личаківського районного суду міста Львова Григорій Жовнір, Залізничного районного суду Юрій Бориславський, господарського суду Львівської області Михайло Юркевич, суддя Сихівського районного суду Назарій Дулебко та заступник голови Львівського окружного адміністративного суду Олена Хома.

Микола Оніщук висловив вдячність представникам судів за сприяння у проведенні підготовки кандидатів на посаду судді. Ректор наголосив на кваліфікації суддів-наставників, закликав до обговорення пропозицій і надання оцінки системі такої підготовки, яка дасть можливість виправити недоліки та підсилити її позитивні сторони. Голови судів і судді розповіли про виконання плану стажування, рівень професіоналізму кандидатів і подальшу співпрацю заради позитивних змін у національній системі правосуддя. 

Проректор Наталія Шукліна поділилась враженнями про візити до Личаківського та Франківського районних судів міста Львова. Вона підкреслила високий рівень підготовки майбутніх суддів, злагоджену взаємодію суддів-наставників і кандидатів на посади суддів. 

На зустрічі було відзначено якісний рівень проведення спеціальної підготовки кандидатів на посади суддів, що в цілому має сприяти значному підвищенні ефективності здійснення судочинства в майбутньому.