Національна школа суддів України

14 червня 2018 р. Міжнародно-правові стандарти відкритості правосуддя

14 червня 2018 року в місті Рівне Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для суддів господарських судів на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”.

Голова Рівненського апеляційного господарського суду Олег Мельник у вітальному слові підкреслив важливість та актуальність проведення цього заходу з врахування вимог сучасності, висловив сподівання щодо подальшої плідної співпраці з Національною школою суддів та, зокрема, Львівським регіональним відділенням.

Викладачі курсуфахівець-експерт із комунікацій у системі правосуддя, член Національної спілки журналістів Ольга Давид та прес-секретар господарського суду Львівської області, доцент кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидат наук із соціальної комунікації Наталія Шайда розпочали семінар зі знайомства з учасниками  і дізналися їх очікування від участі у заході.

Одночасно з лекційним матеріалом щодо міжнародно-правових стандартів відкритості правосуддя, ролі судді-спікера як речника суду та організації медіа-супроводу діяльності суду учасники взяли участь у дискусіях, обговореннях та виконанні практичних вправ.

Судді вдосконалили навики написання прес-релізів і прес-анонсів, навчилися правильно реагувати на кризові інформаційні ситуації та отримали  поради щодо формування позитивного іміджу суду і налагодження зв’язків зі ЗМІ та представниками громадськості.