Національна школа суддів України

13 серпня 2018 р. Ефективність жіночого лідерства

13 серпня 2018 року в місті Ужгороді Львівське регіональне відділення проводило семінар для керівників апаратів, заступників керівників апаратів, начальників відділів місцевих судів та Апеляційного суду Закарпатської області на тему “Жіноче лідерство та професійна ефективність”.

Семінар відкрила голова Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош, яка висловила свої приємні враження щодо ініціативи проведення підготовки на таку тему, поділилася правилами особистого керівництва та побажала продуктивної роботи учасникам семінару.

Директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна розповіла про програму семінару, зосередила увагу слухачів на  провідних питаннях і закликала до інтерактивної діяльності на семінарі. Вона також представила  тренера семінару – заступницю голови Центру “Жіночі перспективи”, психолога, психотерапевта Марту Чумало.

Упродовж дня слухачки проговорювали важливі моменти з власного професійного досвіду, виконували низку практичних творчих вправ, які допоможуть виявити сильні лідерські якості.

Учасниці отримали роз’яснення особистісних комунікацій, обговорили етапи командної роботи. Вони також працювали в парах над розв’язанням задач, після чого зробили презентації зі своїми доробками та вислухали думки колежанок щодо шляхів підвищення ефективності діяльності.

У результаті проведеного семінару його учасниці отримали навички усунення негативних моментів жіночого лідерства, зокрема в судовій гілці влади, підкреслення важливості та ефективності жіночого керівництва та вміння знаходити якісні способи збагачення особистого психологічного, творчого та емоційного ресурсу.