Національна школа суддів України

13-17 квітня 2020 р. Підготовка суддів господарських судів

13–17 квітня 2020 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку суддів місцевих господарських судів в онлайн режимі.

Навчальний захід відкрила очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка зазначила, що у форматі онлайн підготовку суддів  регіональне відділення проводить уперше, але, незважаючи на це, високі стандарти суддівської освіти буде дотримано.

Підготовку проведуть суддя Західного апеляційного господарського суду Світлана Бойко, заступник начальника відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Національної школи суддів України, кандидат психологічних наук Андрій Маслюк, головний науковий співробітник відділу підготовки викладачів (тренерів) Національної школи суддів України, кандидат філологічних наук, доцент Оксана Кабиш, професор кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, доктор юридичних наук Оксана Грищук, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка, кандидат юридичних наук Степан Білостоцький, партнер адвокатського об'єднання “Аrzinger”, кандидат юридичних наук Маркіян Мальський та керуючий партнер адвокатського бюро Роман Посікіра.

Відповідно до програми підготовки судді-слухачі переглянуть відеолекції на теми позовної давності в господарському судочинстві та судову практику з цього питання, особливості провадження у справах за участі іноземних суб’єктів господарювання та питання щодо професійної етики та доброчесності.

До уваги суддів місцевих господарських судів також буде запропоновано вебінари щодо новел законодавства і судової практики в інституті іпотеки, ділової української мови, психологічного імунітету та профілактики вигорання у професійній діяльності.

У межах підготовки судді також візьмуть участь у тренінгах “Особливості розгляду корпоративних спорів ” та “Врегулювання спорів за участю судді в господарському судочинстві”.