Національна школа суддів України

13-17 квітня 2020 р. Новий формат роботи

Львівське регіональне відділення готується до проведення тижневої підготовки суддів місцевих господарських судів. Це для нас перший досвід проведення навчання в дистанційному форматі із використанням навчальної платформи Національної школи суддів України.

Протягом двох тижнів колектив Національної школи суддів України, та регіонального відділення зокрема, уживає заходів для формування програми підготовки суддів, яка була б цікавою та прикладною. Із цією метою проводились зустрічі з викладачами та записувались відеолекції із наступним їх розміщенням на  інтернет-ресурсі. Одночасно досягнуто домовленостей щодо проведення вебінарів, яким зараз віддається перевага в дистанційній освіті. Завдяки багаторічній та кропіткій роботі Національної школи суддів України сьогодні є можливість використовувати тренінги, що готувались колективом і були покладені на дистанційну платформу. Результатом цього якраз і є включення в нашу тижневу програму двох тренінгів, які розроблялися для суддів господарської спеціалізації.

Отже, у період із 13 по 17 квітня 2020 року судді місцевих господарських судів, які зареєструються для проходження тижневої підготовки, працюватимуть за “змішаною” програмою, якою передбачені відеолекції, вебінари та тренінги.

Можливості проведення навчання суддів у такому формату передувала велика робота проведена Національною школою суддів України в частині розробки нею дистанційних курсів та проведення спеціалізованих тренінгів для тренерів, а також завдяки належному функціонування електронного ресурсу Школи.