Національна школа суддів України

13–14 грудня 2017 р. Боротьба з торгівлею людьми

13–14 грудня 2017 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні проводить семінар для суддів місцевих та апеляційних судів Волинської та Львівської областей на тему: “Зміцнення потенціалу правоохоронних органів України в боротьбі з торгівлею людьми (особливо дітьми) через посилення національного механізму взаємодії для надання допомоги постраждалим”.

Семінар відкрили в. о. директора Львівського регіонального відділення Галина Манюк та заступник Координатора Програми протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Оксана Горбунова. Галина Манюк подякувала співорганізаторам за ініціативу щодо  проведення заходу на вказану тему. Оксана Горбунова коротко розповіла про мету та завдання семінару, побажала учасникам плідної роботи.

Для проведення семінару викладачами запрошено  суддю Апеляційного суду Донецької області Любомира Никифоряка, експертів Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Віталія Каська та Михайла Андрієнка, прокурора Першого наглядового відділу Генеральної прокуратури України Олександра Єгорова, начальника відділу міжнародної комунікації Головного слідчого управління Національної поліції України Оксану Пустову, адвоката Харківської колегії  адвокатів Геннадія Герасименка, фахівця з інформаційних технологій Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Віктора Заскального.

У ході семінару суддям буде запропоновано для розгляду такі питання:

-  тенденції та напрямки протидії торгівлі людьми в Україні в рамках програм Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні;

-  кваліфікація злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, обставини, що підлягають доказуванню;

-  питання захисту потерпілих у кримінальних провадженнях за фактами торгівлі людьми під час досудового слідства та судового розгляду;

-  міжнародне співробітництво під час кримінального провадження за фактами торгівлі людьми.

Під час роботи семінару буде проведено аналіз судової практики у кримінальних провадженнях за фактами торгівлі людьми.

Програмою семінару також передбачено виконання практичних завдань та участь у дискусіях з актуальних питань.