Національна школа суддів України

12 березня 2020 р. Доступ суддів до матеріалів виконавчого провадження та ефективність судового розгляду

12 березня 2020 року у Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України проведено розширене засідання Львівської регіональної ради реформ правосуддя спільно з Проєктом ЄС “Право–Justice на тему: “Електронні  інструменти для ефективного виконання судових рішень”.

У засіданні взяли участь директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, керівник Проєкту ЄС “Право-Justice” Довідас Віткаускас, науковці, представники юстиції, адвокати та приватні виконавці.

Відкриваючи захід, Оксана Польна подякувала представникам Проєкту ЄС “Право-Justice” за можливість проведення заходу у Львівському регіональному відділенні та висловила сподівання, що під час цього спілкування виникнуть цікаві ідеї, які в майбутньому можуть стати поштовхом для співпраці Національної школи суддів України та представників інших юридичних професій у цій сфері.

Довідас Віткаускас  зазначив, що тема заходу є важливою для України  не тільки для її судової, а й для економічної та фінансової систем. “Ми сьогодні матимемо можливість проговорити, як зробити виконання рішень судів більш швидким та прозорим – у цьому і полягає наш внесок у бізнес-клімат країни та покращення умов для інвесторів, що, у свою чергу, сприятиме економічному благополуччю країни”, – резюмував керівник Проєкту.

На порядку денному засідання –  аналіз автоматизованої системи виконавчих проваджень, автоматизований арешт банківських рахунків, електронні інструменти виконавчого провадження та доступ до інформації,  методика розшуку активів боржника тощо.