Національна школа суддів України

11 березня 2019 р. Систематизація знань і досвіду

11 березня 2019 року заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Галина Юровська та очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна відвідали Сихівський районний суд міста Львова, в якому проходять стажування майьутні судді Ганна Жук, Володимир Кондратюк та Ігор Мороз.

Отримати суддівські навички у кримінальному судочинстві їм допомагають судді-наставники Ольга Бойко та Дмитро Теслюк.

У цей день майбутні судді вправлялися в розвитку практичних навичок написання проектів процесуальних документів у кримінальному судочинстві та обговорювали їх із наставниками.

У ході зустрічі  Галина Юровська цікавилась, чи  виникають під час проходження цього стажування труднощі щодо належного та повного виконання індивідуальних планів стажування.

Наставники та слухачі й слухачки зазначили, що у випадку відсутності на розгляді деяких категорій проваджень, вони можуть ознайомитися з аналогічними архівними провадженнями.

Кандидати та кандидатки на посади суддів постійно докладають максимум зусиль, щоб акумулювати та грамотно систематизувати отримані від наставників знання та досвід, оскільки це основа їх омріяної професії,- зазначила Оксана Польна.