Національна школа суддів України

11 березня 2019 р. Наставництво в судах адміністративної юстиції

11 березня  2019 року Національна школа суддів України у співпраці з Проектом ЄС “Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)” в місті Львові проводить тренінг для суддів окружних адміністративних судів “Наставництво (коучинг) в системі формування навичок майбутнього судді”.

Цей тренінг є логічним продовженням роботи Національної школи суддів України, спрямованої на проведення  спеціалізованих тренінгів з метою надання допомоги суддям, які будуть коучами кандидатів і кандидаток на посади суддів у процесі проходження стажування з адміністративного судочинства.

Тренінг з наставництва відкрила очільниця Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка звернула увагу на те, що учасники тренінгу мають можливість звернутися з питаннями до викладачів, а їхні відповіді будуть сприяти правильному  розумінню суті  наставництва.

Галина Юровська – заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) представила викладачів (тренерів), які запрошені до проведення тренінгу та підкреслила,  що в ньому узагальнено всі попередні напрацювання, досвід у підготовці наставників і проведенні стажувань.

Міжнародний експерт – директор Національного інституту правосуддя Болгарії (2011–2016), колишній Міністр юстиції Болгарії Драгомір Йорданов зазначив, що Проект ЄС “ПРАВО-JUSTICE” працює в Україні вже декілька років і одним із напрямків є партнерство з Національною школою суддів України, спрямоване на розбудову судівництва  в Україні.

До викладацького складу також входять експерт з професійного навчання Національного інституту магістратури Румунії Отілія Стефанія Пакурарі, суддя Андрій Жук,  працівники установи Тамара Закревська, Діана Сніцаренко та Олена Кальбус .

Тренери впевнені, що заняття на тренінгу будуть сприяти належному проведенню стажування кандидатами та кандидатками на посади суддів в окружних адміністративних судах, зокрема формуванню в майбутніх суддів практичних навичок роботи під наставництвом досвідчених суддів.