Національна школа суддів України

10 червня 2020 р.Стандарти етичної поведінки

10 червня 2020 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України в режимі онлайн провело семінар на тему: Особиста професійна та організаційна етика працівника апарату суду”.

У навчальному заході взяли участь 163 працівники апаратів судів із різних областей.

Директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна зазначила, що семінар на таку тему сприятиме  підвищенню рівня професійної  етики та дотриманню високих стандартів поведінки працівниками апаратів судів усіх рівнів. “Кожен працівник суду повинен усвідомлювати, що його поведінка впливає на формування громадської думки про суд, судочинство та судову владу країни”, –  наголосила очільниця відділення.

 Семінар провели судді Ганна Шендрікова та Зоряна Оприска, заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету Львівського національного університету
ім. І. Франка, кандидат юридичних наук Степан Білостоцький.

Під час семінару учасники вивчили такі питання:

  • роль цінностей у житті людини
  • професійна етика працівника апарату суду
  • загальні правила етичної поведінки державного службовця та правове регулювання етики державного службовця в Україні
  • міжнародний кодекс поведінки державних посадових осіб
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

До програми семінару також було включено й онлайн практикум щодо етичних стандартів поведінки працівника апарату суду з метою практичного засвоєння матеріалу учасниками.