Національна школа суддів України

10- 12 червня 2020 р. Способи протидії корупції

10–12 червня 2020 року Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України в режимі онлайн проводить підготовку спеціалістів із питань персоналу місцевих та апеляційних судів.

Навчальний захід  відкрила директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, яка привітала учасників, представила викладачів та зазначила, що до програми підготовки включено теми, які будуть корисними  в роботі спеціалістів із питань персоналу.

Підготовку розпочато лекцією судді, очільниці Бродівського районного суду Львівської області Ольги Бородійчук щодо  антикорупційного законодавства, міжнародних стандартів та їх запровадження в Україні.

Для проведення підготовки запрошено  керівника апарату Волинського апеляційного суду Оксану Підгайну та керівника апарату Чернівецького окружного адміністративного суду Крістіну Руснак, заступника начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марію Коник та начальника відділу з забезпечення договірної та позовної роботи і роботи з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України у Волинській області Ганну Корж, психолога, волонтера Кризової психологічної служби м. Львова, члена правління “ГО Асоціації EMDR в Україні – Фахове об`єднання зі спеціальної травмотерапії”,  магістра філософії Ольгу Уралову та доцента кафедри менеджменту та соціальних наук Львівського навчально-наукового інституту ДЗВНЗ “Університет банківської справи”, кандидата філологічних наук Надію Дзеньдзюру.

Під час підготовки слухачі розглянуть теми щодо правил вступу на державну службу та порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, а також призначення на посади державної служби на період дії карантину; умов проходження служби в судах; правил оплати праці, матеріального, соціального й іншого забезпечення; надання щорічних відпусток; соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; особливостей розгляду адміністративних спорів, пов’язаних із соціальними виплатами тощо.

Значну увагу буде приділено вивченню питань щодо дисциплінарної відповідальності працівників апарату суду: підставам та видам дисциплінарних стягнень, управління персоналом суду, етики  та корпоративної культури, а також щодо українського правопису в офіційно-діловому стилі.

Учасники підготовки  вивчать методи та техніки тайм-менеджменту як ключові компетенції в роботі спеціалістів з питань персоналу, навчаться долати прокрастинацію та попрацюють над мотивацією.

Із програмою підготовки можна ознайомитись на сайті Національної школи суддів України.