Національна школа суддів України

1–2 жовтня 2018 р. Особистість судді-спікера

1–2 жовтня 2018 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для суддів місцевих судів на тему: “Суддя-спікер у комунікаційній діяльності суду”.

Захід відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, наголосивши на актуальності обраної теми, в силу необхідності зміцнення авторитету кожного суду, зокрема. Суддя Львівського окружного адміністративного суду Олександр Сасевич у вступному слові коротко ознайомив зі статистикою зросту комунікаційної активності судів регіонів України та закликав до активної роботи під час семінару. Практичний психолог, волонтер Кризової психологічної служби м. Львова, голова Наглядової ради благодійного фонду “Психологічний реабілітаційний центр “Цвіт нації”,  магістр філософії Ольга Уралова з метою заохочення співучасників до активної взаємодії розпочала семінар із практичної вправи-знайомства.

Для проведення заходу запрошено суддю Олександра Сасевича, практичного психолога Ольгу Уралову, фахівця-експерта з комунікацій у системі правосуддя, члена Національної спілки журналістів, сертифікованого викладача Національної школи суддів України Ольгу Давид,  головного редактора інтернет-видання “Zaxid.net” Олега Ониська, керівника прес-служби ПАТ “Кредобанк”, експерта з комунікацій Віктора Гальчинського.

Судді пройдуть модулі з психологічного конструкту, комунікації суду виявлення професійного потенціалу комунікатора.

Наприкінці першого дня семінару учасники отримають домашнє завдання, з презентації якого розпочнуть другий день роботи. Також судді візьмуть участь у модерованій дискусії, яка має на меті розкрити запити суспільства до суддівської спільноти, навчаться будувати стратегію роботи судді-спікера і сформулюють моделі поведінки під час кризових ситуацій.

На завершення заходу слухачі поділяться враженнями і висловлять своє бачення майбутнього розвитку інституту комунікації в судовій владі.