Національна школа суддів України

08 лютого 2021 р. Дотримання етичних норм у службовій діяльності

8 лютого 2021 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу провела онлайновий семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Рівненській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Проректор  Володимир Мазурок на початку заняття за допомогою презентації звернув увагу на комплексність, системність та інноваційність підготовки висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя та, зокрема, співробітників Служби судової охорони, яку здійснює Національна школа суддів України.

Директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна розповіла про співпрацю Національної школи суддів України, Служби судової охорони та Консультативної місії Європейського Союзу, завдяки якій уже проведено семінари для співробітників Служби судової охорони у Львівській, Івано–Франківській та Тернопільській областях. Оксана Польна  в ході семінару зробила презентацію про законодавче врегулювання взаємодії працівників Служби судової охорони із суддями та працівниками апаратів судів.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс розповів про важливість довіри громадськості до суду, описав необхідність забезпечення безпеки у приміщеннях судів для суддів, працівників апаратів судів сторін і відвідувачів суду.

Заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник роз’яснила норми професійної етики співробітників Служби судової охорони. Було продемонстровано відео спілкування співробітників Служби судової охорони з відвідувачами, яке обговорили слухачі та слухачки, а  Марія Коник  звернула увагу на необхідність дотримання норм етики та надала рекомендації щодо врегулювання подібних ситуацій у процесі виконання службових обов’язків.

Головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва детально зупинилася на висвітленні питання конфліктів і стресових ситуацій у професійній діяльності. Світлана Бєляєва розповіла про те, як розв’язувати конфліктні ситуації та, насамперед, попереджати їхнє виникнення.

Експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид розгорнуто подала інформацію про правила спілкування співробітників Служби судової охорони із представниками ЗМІ та зосередила увагу на тому, як коректно спілкуватися з людьми з інвалідністю.

У проведенні онлайн–семінару взяла участь експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич.