Національна школа суддів України

04 квітня 2019 р. Тенденції та особливості застосування Господарського процесуального кодексу України

04 квітня 2019 року в місті Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України проводить семінар для помічників суддів окружних та апеляційних господарських судів на тему:“Господарський процесуальний кодекс України: нові тенденції та особливості застосування”.

Захід вітанням відкрила директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна. Розповіла про необхідність проведення заходу на задану тему саме для цієї категорії слухачів. Поділилася думками про важливу роль помічника судді  в роботі суддів, закликала слухачів сприяти інтерактивному проведенню семінару, а саме виносити на обговорення із викладачами актуальні для них питання. Голова Господарського суду Львівської області Михайло Юркевич привітав помічників суддів в актовій залі ввіреного йому суду, підкреслив значення співпраці з Національною школою суддів України, побажав учасникам професійних звершень і гідної сатисфакції за виконання завдань у судовій системі.

Для помічників суддів викладали – суддя Західного апеляційного господарського суду Світлана Бойко, суддя Господарського суду Івано-Франківської області Олена Малєєва, суддя Господарського суду Львівської області Петро Манюк.

Захід розпочали із короткого огляду програми семінару, знайомства та обговорення очікувань від роботи. Впродовж дня учасники розглянули новели господарського процесу, докази та доказування в процесі. Провели презентацію навчальної справи та здійснили постановку завдань. Опісля, презентували результати роботи в малих групах та почули висновки викладачів щодо варіантів розв'язку завдань.

Помічники суддів подискутували щодо питання учасників судового процесу, підготовки процесуальних рішень та втілили ці моменти у презентації модельної справи. Подали для загального обговорення з групою наступне завдання.

Наприкінці семінару викладачі та слухачі поділилися професійним досвідом. Семінар завершився висловленням позитивних вражень та побажань.