Національна школа суддів України

01 грудня 2020 р. Безпечне судочинство

1 грудня 2020 року Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу розпочала серію онлайн семінарів для співробітників Територіального управління Служби судової охорони  в  Івано-Франківській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

Онлайн семінар відкрили проректор Володимир Мазурок, директорка Львівського регіонального відділення Оксана Польна, які відзначили активне партнерство з регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу в місті Львові у проведенні підготовки співробітників Служби судової охорони.  

Співпраця Національної школи суддів України та Служби судової охорони в підготовці кадрів для забезпечення охорони судів, органів і установ системи правосуддя відбувається системно та ефективно, –   зазначив проректор у своїй презентації.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс розпочав семінар презентацією: “Служба судової охорони – нове обличчя правосуддя”, в якій  акцентував увагу на важливості створення та функціонування органу, який виконує завдання із забезпечення громадського порядку в судових установах, припинення проявів неповаги до суду, а також охорони приміщень суду й безпосередньо всіх учасників судових процесів.

На семінарі зі своїми презентаціями виступили заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Марія Коник, головна психологиня  Громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” Світлана Бєляєва, експертка з комунікацій, членкиня Національної спілки журналістів Ольга Давид, експертка з питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич.

Начальник  Територіального управління Служби судової охорони у Івано–Франківській області Андрій Маланій підкреслив, що проведення таких спільних занять є потужною підтримкою зі сторони судової влади та запорукою професійного виконання своїх обов’язків співробітниками  Служби судової охорони.

У січні 2021 року Національна школа суддів України продовжить проведення підготовки співробітників Територіального управління Служби судової охорони  в  Івано–Франківській області  на аналогічних семінарах. 

Із програмою семінару “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів” можна ознайомитися тут.