Національна школа суддів України

До уваги суддів! Розпочалась реєстрація слухачів на дистанційні курси: “Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини"

Розпочалась реєстрація слухачів на дистанційні курси:

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в цивільному судочинстві”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини” для суддів адміністративних судів;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд”.

Навчання буде проходити з 10 листопада по 7 грудня 2022 року включно.

Зазначені курси були розроблені Національною школою суддів України       у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Верховним Судом   України та Вищим адміністративним судом України за фінансової підтримки Уряду Канади та є результатом спільних напрацювань суддів, які виступили експертами у сфері практики ЄСПЛ, а також інших експертів у сфері Конвенції та практики ЄСПЛ. До курсів включено найбільш важливі питання, що виникають у ході розгляду адміністративних, цивільних та кримінальних справ, з огляду на окремі положення Конвенції та Протоколів до неї.

Під час навчання, судді опанують теоретичний матеріал, ознайомляться з рішеннями Європейського суду з прав людини та виконають практичні завдання.

А після успішного проходження обраних курсів учасники отримають Електронний Сертифікат Національної школи суддів України.


Реєстрація на курси тут.

 

Запрошуємо!