Національна школа суддів України

ДО УВАГИ СУДДІВ! Проєкт ЄС «Право-Justice» оголошує про добір учасників на навчальний курс «Розслідування та судовий розгляд міжнародних злочинів та тяжких порушень прав людини”.

ДО УВАГИ СУДДІВ!

Проєкт ЄС «Право-Justice» оголошує про добір учасників на навчальний курс «Розслідування та судовий розгляд міжнародних злочинів та тяжких порушень прав людини”.

Курс проводитиметься Проєктом ЄС «Право-Justice» у співпраці з Національною школою суддів України. Основною його метою є допомога в досягненні комплексного розуміння засад міжнародного кримінального права, важливих аспектів розслідування та притягнення до відповідальності за воєнні злочини та грубі порушення прав людини. Буде детально розглянуто теми, що стосуються понять і принципів міжнародного гуманітарного права; форми відповідальності за міжнародні злочини; стратегії та процедури розслідування воєнних злочинів; методів опитування вразливих свідків; а також стратегій захисту, що застосовуються у справах про воєнні злочини.

Формат: 6 інтерактивних модулів з лекційною та практичною частинами. Модулі проводитимуться на платформі Zoom один раз на тиждень. Орієнтовна тривалість кожного модуля – 3-3,5 години.

Початок курсу: 01 листопада 2022 року.

Учасники: 25 суддів та прокурорів. Відбір учасників здійснюватиметься на підставі оцінки аплікаційної форми та її мотиваційної частини, а також враховуватиме регіональне представництво та професійний досвід.

Для участі у відборі необхідно:

- Підготувати мотиваційний лист щодо очікувань від курсу та можливостей використовувати отримані знання і навички. Лист має бути оформлений шрифтом Arial, кегель 12, інтервал 1.5, не перевищувати 1 сторінки та збереженим у форматі PDF;

- Заповнити аплікаційну форму: https://forms.gle/u2G3vsH5aK4SetUMA

 

Кінцевий термін для подачі заявок – 31 жовтня 2022 року.

Заявники, запрошені до участі в курсі, отримають відповідь на свою електронну адресу.