Національна школа суддів України

До уваги працівників апаратів судів-державних службовців!

Розпочалась реєстрація слухачів на дистанційні курси щодо застосування Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини, зокрема:

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в цивільному судочинстві”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини” для працівників апаратів адміністративних судів;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування”;

“Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Судовий розгляд”.

Період проведення дистанційних курсів 08.11 – 05.12.2022

До курсів  включено найбільш важливі питання, що виникають у ході розгляду адміністративних, цивільних та кримінальних справ, з огляду на окремі положення Конвенції та Протоколів до неї.

Під час навчання, працівники апаратів судів опанують теоретичний матеріал, ознайомляться з рішеннями Європейського суду з прав людини та виконають практичні завдання.

У разі успішного проходження обраних курсів, учасники отримають Електронний Сертифікат Національної школи суддів України.

УВАГА! До участі в дистанційних курсах запрошуються працівники апаратів судів-державні службовці!  Помічники суддів можуть проходити зазначені курси як вільні слухачі, без отримання сертифікатів НШСУ.

За додатковою інформацією можна звертатися до Вінницького навчального центру за тел. 38(044) 527 09 35 або на електронну пошту vnc@nsj.gov.ua

Реєстрація на курси тут.