Національна школа суддів України

До уваги переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Верховного Суду!

Національна школа суддів України як єдина в державі установа, завданням якої є підготовка висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя, в період з 13 по 17 травня 2019 року проводить орієнтаційний навчальний курс для переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Верховного Суду.

Орієнтаційний курс має на меті надати можливість майбутнім суддям Верховного Суду отримати або ж поновити необхідні знання та навички для належного виконання повноважень суддів касаційних судів.

На слухачів чекає насичена, різноманітна за формою та змістом, багато в чому унікальна навчальна програма за участі визнаних вітчизняних та іноземних експертів, діючих суддів Верховного Суду за такою тематикою:

  • застосування принципу верховенства права у практиці Верховного Суду;
  • захист прав та основоположних свобод в рішеннях ЄСПЛ;
  • процесуальні фільтри та процесуальні механізми забезпечення єдності судової практики;
  • новітні стандарти написання судових рішень: огляд практики;
  • робота в колегії та прийняття колегіальних рішень.

Урочисте відкриття заходу відбудеться 13 травня 2019 року о 09:30 в готелі “Хілтон” конференц-зала “Даллас” (м. Київ, Бульвар Тараса Шевченка, 30).

Для формування списку учасників заходу, просимо Вас до  22 квітня 2019 року пройти електронну реєстрацію шляхом заповнення відповідної форми.

Контактна особа з питань організації даного заходу – головний науковий співробітник відділу міжнародного співробітництва Національної школи суддів України Семенюк Вікторія (офіс: +044 597 0331, моб. +38 098 519 90 21).