Національна школа суддів України

8 грудня 2022 року До уваги суддів та працівників апаратів судів перша сесія вебінару “Дослідження нейронауки у сфері прийняття судових рішень”

Національна школа суддів України у співпраці із Національним суддівським коледжем у м. Ріно (США) за сприяння Програми USAID “Справедливість для всіх” 08 грудня 2022 року проводить першу сесію вебінару  “Дослідження нейронауки у сфері прийняття судових рішень”

Опис вебінару:

 * Зрозуміти, як людський мозок обробляє інформацію, що стосується сприйняття суддями сторін у справі та свідків, зокрема визначення рівня довіри до них.
 *  Пояснити вплив неявних упереджень на прийняття судових рішень.
 * Ознайомитись із стратегіями на зменшення впливу неявних упереджень і специфічних реакцій мозку на ухвалення судових рішень.

Під час цього інтерактивного вебінару учасники ознайомляться із новими дослідженнями в нейронауці, які пояснюють: мотиви судових рішень та наші реакції один на одного; фактори, що впливають на визначення суддями правдивості, рівня інтелекту, потенційних ризиків та компетентності людей, які постають перед ними у залі суду; а також причини певних реакцій сторін у справі, їх представників та присяжних під час розгляду справи. Викладачі приведуть приклади того, як несвідомі процеси впливають на ухвалення рішень у справі, зокрема у питаннях, де суддя має дискрецію. Учасники заходу ознайомляться із заснованими на висновках нейронауки методами на покращення неупередженого прийняття судових рішень.

Початок заходу: о 16.00

Реєстрація на захід: https://unr.zoom.us/meeting/register/tZYrd-yurjwjEtcxOFU-MKlpMfEzUQlH9YgJ

Після реєстрації учасникам прийде на електронну адресу, яку вони вкажуть під час реєстрації, посилання на участь.
Вебінар складається із двох сесій. Важливо, щоб учасники першої сесії взяли участь і у другій сесії.

13 грудня 2022, друга сесія - продовження вебінару “Нейронаука та особливості процесу прийняття судових рішень”

Початок заходу: о 16.00

Реєстрація на захід: https://unr.zoom.us/meeting/register/tZ0ufuiqrTkiHt3MXYhry6Ky8pRjMl5ww22S