Національна школа суддів України

7 березня 2023 р. тренінг “Застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві. Рішення ЄСПЛ проти України” для помічників суддів окружних та апеляційних адміні

7 березня 2023 року тренінг “Застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві. Рішення ЄСПЛ проти України” для помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів, Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді


Національна школа суддів України запрошує помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів, Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді взяти участь у семінарі з використанням програми “Zoom”.

Тривалість навчання становить 8 академічних годин,    
початок – о 10:00, закінчення – о 16:40.

Для участі у підготовці помічники суддів повинні обов’язково зареєструватися шляхом заповнення гугл-форми

 

відділ підготовки суддів (м. Київ): Реєстрація


Увага!!! Посилання для приєднання до відеоконференції в “Zoom”  буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні адреси вказані при заповненні реєстраційної гугл-форми.

За додатковою інформацією можна звертатися до відділу підготовки суддів за телефоном: (044)597-09-35 або електронною адресою: judges@nsj.gov.ua.

Учасникам, які виконають програму підготовки, буде видано Сертифікат Національної школи суддів України.