Національна школа суддів України

31 березня 2023 р. у Варшаві, Польща відбудеться Конференція, організована Асоціацією адвокатів штату Нью-Йорк за підтримки Асоціації правників України та Програми USAID "Справедливість для всіх"

31 березня 2023 року у Варшаві, Польща відбудеться Конференція, організована  Асоціацією адвокатів штату Нью-Йорк за підтримки  Асоціації правників України  та Програми USAID «Справедливість для всіх» (київський час 11:00 – 14:30).

Запрошуються судді та працівники апаратів  місцевих загальних та апеляційних судів до онлайн-участі у заході на теми:

  *   Панельна дискусія «Роль захисника в забезпеченні права на справедливий суд у справах про воєнні злочини».

Під час цієї сесії доповідачі обговорять питання підтримки спроможності адвокатури у забезпеченні належного захисту у справах про воєнні злочини. Учасникам також будуть представлені попередні результати оцінки потреб українських адвокатів у цій категорії справ, що здійснюється Координаційним центром з надання правової допомоги та Асоціацією правників України за сприяння USAID.


  *   Презентація автором – професором Гансом Петтером Ґравером – українського видання його книги «Герої в суддівській мантії».

Професор Ганс Петтер Гравер представить українське видання своєї книги «Герої в суддівській мантії», яка може надихнути українських правників у цей важкий час. Автор віддає в книзі данину пам’яті 12 героям права, які в різних країнах і в різні часи дотримувалися принципів інтересу справедливості навіть в умовах реальної загрози їх особистому життю, свободі та безпеці.

 

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь-ласка, до Катерини Пищик: тел. +38(096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram), ел. пошта kpyshchyk@uba.ua.


Програма заходу та реєстрація за посиланням у додатку.