Національна школа суддів України

30 листопада – 4 грудня 2020 р. м. Київ підготовка суддів судових палат у цивільних справах апеляційних судів

30 листопада – 4 грудня 2020 року в місті Києві з 09.50 до 16.40 год на сайті Національної школи суддів України для суддів судових палат у цивільних справах апеляційних судів буде проводитися підготовка в  режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”.

Реєстрацію здійснюють судді, що подали до НШСУ заяви, погоджені з Головою суду або зазначені у списках з ТУ ДСА України, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання  суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період підготовки судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді судових палат у цивільних справах апеляційних судів, які будуть проходити підготовку, мають зареєструватися  до 10 год.00 хв. 30 листопада   2020 року тут.

1 та 2 грудня 2020 року  в рамках підготовки будуть проходити тренінги,  на які потрібно зареєструватися  до 14.00 год. 30 листопада 2020 року:

1 грудня 2020 року   Тренінг: “Особливості розгляду справ щодо спадкування”   у   дистанційному форматі навчання в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom” (за окремою програмою)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua

 

2 грудня 2020року   Апробація тренінгу:Проблемні питання єдності судової практики. Інститут права власності в Україні: захист у порядку цивільного судочинства” у дистанційному форматі навчання в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua