Національна школа суддів України

23 – 27 листопада 2020 року в місті Києві для суддів судових палат у кримінальних справах апеляційних судів

23 – 27 листопада 2020 року в місті Києві з 09.50 до 16.40 год на сайті Національної школи суддів України для суддів судових палат у кримінальних справах апеляційних судів буде проводитися підготовка в  режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”.

Реєстрацію здійснюють судді, що подали до НШСУ заяви, погоджені з Головою суду або зазначені у списках з ТУ ДСА України, з урахуванням вимог п. 5.2 Положення про підготовку та періодичне навчання  суддів у НШСУ (щодо періодичності проходження суддями підготовки). На період підготовки судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Судді судових палат у кримінальних справах апеляційних судів, які будуть проходити підготовку, мають зареєструватися  до 10 год.00 хв. 23 листопада 2020 року тут.

24, 25 та 27 листопада 2020 року  в рамках підготовки будуть проходити тренінги,  на які потрібно зареєструватися  до 14.00 год. 23 листопада 2020 року.

24 листопада 2020 р.   Апробація тренінгу на тему: “Практичні аспекти розгляду судами кримінальних проваджень щодо незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів” в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom” (за окремою програмою)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua

 

25 листопада 2020р.   Тренінг на тему: “ Кіберзлочинність та електронні докази в кримінальному судочинстві” в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom”                                                        (за окремою програмою)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua

 

27 листопада 2020р.   Апробація тренінгу: “Особливості розгляду кримінальних проваджень про злочини проти безпеки виробництва” в режимі онлайн трансляції через платформу “Zoom” (за окремою програмою)

Реєстрація на дистанційний курс за посиланням на сайті НШСУ: http://sdn.nsj.gov.ua