Національна школа суддів України

20 – 23 березня 2023 р. Підготовка та підвищенні рівня кваліфікації секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів

Національна школа суддів України запрошує секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів взяти участь в онлайн-підготовці та підвищенні рівня кваліфікації  20 – 23 березня 2023 року (через застосунок “Zoom”).

Навчання організовується та проводиться Харківським регіональним відділенням та Вінницьким навчальним центром НШСУ.

Обов’язковою умовою проходження онлайн-навчання у НШСУ є наявність увімкненої відеокамери.

Для участі в підготовці секретарі судового засідання повинні обов’язково зареєструватися.

Увага! Секретарям судового засідання адміністративних судів Харківського регіону з питань реєстрації звертатися до Харківського регіонального відділення НШСУ на електронну пошту: rv_kharkiv@nsj.gov.ua.

З програмою підготовки можна ознайомитися на сайті НШСУ у розділі "Підготовка працівників апаратів судів" за 7 днів до початку її проведення.

Посилання для приєднання до відеоконференції в “Zoom”  буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронні адреси вказані при заповненні реєстраційної гугл-форми.

За додатковою інформацією можна звертатися до Вінницького навчального центру за телефоном: +38(044)597-09-35,  або електронною адресою:  vnc@nsj.gov.ua.