Національна школа суддів України

18 – 23 листопада 2022 р. Дистанційний навчальний курс для помічників суддів «Практика розгляду судами кримінальних проваджень, передбачених ст.ст. 130,132 КК України: проблемні аспекти».

Шановні  помічники суддів!

Національна школа суддів України 18 – 23 листопада 2022 року проводитиме дистанційний навчальний курс для  помічників суддів «Практика розгляду судами кримінальних проваджень, передбачених ст.ст. 130,132 КК України: проблемні аспекти».

Курс було створено з метою підвищити рівень усвідомленості про проблеми людей, які живуть із ВІЛ та іншими невиліковними інфекційними хворобами, шляхи та способи їх розповсюдження, що допоможе кваліфіковано застосовувати норми кримінального права, з метою сприяння дійовій, ефективній судовій системі, яка займає центральне місце в забезпеченні прав вразливих груп населення.

Під час проходження курсу учасники  ознайомляться з культурними стереотипами та проблемами в законодавстві, з якими стикаються ВІЛ-позитивні особи; звернуть увагу на проблемні аспекти, що виникають під час розгляду кримінальних проваджень, передбачених статтями 130, 132 Кримінального кодексу України.

У разі успішного закінчення курсу, помічники суддів отримають електронний Сертифікат Національної школи суддів України.

Реєстрація на курс тут.