Національна школа суддів України

12 листопада 2022 року. Вебінар на тему “Воєнний злочин у вигляді умисного нападу на цивільні об’єкти та населення: теорія та практичний вимір застосування ст. 438 ККУ”

Національна школа суддів України спільно з громадською організацією “Трус Хаундс” проводить  12 листопада 2022 року вебінар  на тему:  Воєнний злочин у вигляді умисного нападу на цивільні об’єкти та населення: теорія та практичний вимір застосування ст. 438 ККУ.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

1. Особливості кваліфікації діяння як воєнного злочину у вигляді умисного нападу на цивільні об’єкти за статтею 438 КК України. Елементи складу злочину, особливості доведення кожного з них. Застосовний стандарт та форма вини для даного виду воєнного злочину за МГП. Стандарт оцінювання умисності атаки за МГП. Характеристики об’єкту, як таких, що використовуються у військових цілях. Можливість (умови-?)  альтернативної кваліфікації (як невибіркової атаки).

2. Розбір практичного кейсу з умисної атаки на цивільні об’єкти на базі інциденту ракетного удару по будівлі Миколаївської ОДА 29 березня 2022 року.

Запрошуються судді та помічники судів.

Початок вебінару о 12.00 год.

Реєстрація на вебінар здійснюється НШСУ за посиланням.