Національна школа суддів України

10 листопада 2022 року вебінар на тему “Електронні послуги суду”

Національна школа суддів України у співпраці із Національним суддівським коледжем у м. Ріно (США) за сприяння Програми USAID “Справедливість для всіх” проводить 10 листопада 2022 року вебінар на тему: “Електронні послуги суду”.

Аналіз та практичний результат вебінару:

Нинішні глобальні тенденції у застосуванні технологій та спричинені пандемією Ковід‑19 труднощі змусили суди прискорити процес цифровізації та збільшити обсяги використання цифрових засобів управління проходженням справ у судах, відеоконференцзв’язку та електронного сповіщення. Судова система може запропонувати також надання різноманітних електронних послуг, як-то: електронне подання апеляцій, позовів у цивільних, сімейних, житлових справах і претензій на незначні суми, ведення електронного календаря, онлайн реєстрація адвокатів. Електронні послуги сприятимуть реалізації місії судової системи – функціонувати в інтересах правосуддя і населення через вирішення справ справедливо, своєчасно, ефективно та відкрито.

Субпідрядник сприяє проведенню 4-годинного віртуального заходу, в ході якого аналізуватимуться існуючі тенденції надання електронних судових послуг, приклади успішної реалізації таких послуги та шляхи підвищення ефективності та дієвості роботи судів завдяки застосування електронних засобів.

В результаті участі в обговоренні його учасники мають бути спроможними:

  • описати  існуючі тенденції надання електронних судових послуг;
  • узагальнити приклади успішної реалізації таких послуг;

Початок заходу :  о 16.00 год.

Запрошуються судді  та працівники апаратів судів.

Реєстрація на вебінар здійснюється за посиланням