Національна школа суддів України

02 грудня 2022 року До уваги суддів та працівників апаратів судів ,онлайн-обговорення “Онлайн врегулювання спорів в Україні” (перша сесія)

Національна школа суддів України у співпраці із Національним суддівським коледжем у м. Ріно (США) за сприяння Програми USAID “Справедливість для всіх” 02 грудня 2022 року проводить першу сесію онлайн-обговорення “Онлайн врегулювання спорів в Україні”.  

Захід націлений на обговорення основних світових тенденцій врегулювання спорів онлайн, з’ясування можливостей його застування в умовах України, виконання аналізу існуючих ініціатив на місцях та визначення подальших шляхів розвитку цього методу для врегулювання спорів різних типів.

Передбачено, що учасники по завершенню заходу зможуть:

•   ідентифікувати практики врегулювання спорів онлайн, що успішно застосовуються у різних країнах світу;

•   визначити ініціативи в даній сфері, що запропоновані/реалізуються в Україні;

•   обговорити шляхи впровадження цієї нової функції в Україні для спорів різних типів.


Початок заходу:  о 16:00.

Реєстрація на захід за посиланням.

Кожному зареєстрованому учаснику на електронну пошту, вказану під час реєстрації, прийде посилання на вхід на онлайн-обговорення.

Проведення другої сесії онлайн-обговорення “Онлайн врегулювання спорів в Україні” заплановано на 09 грудня 2022 року, початок о 16:00. Посилання для реєстрації на захід буде розміщено додатково. Просимо слідкувати за оголошенням на сайті Національної школи суддів України.